| larisa11andrei a întrebat:

Ce cadouri as face pentru parintii mei de dragobete is in pana de idei. Va multumesc! laughing big grin big grin happywinking

2 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

1.O casa din chibrituri/betisoare de inghetata;
2.Un origami in forma de inima sau floare;
3.O poezie sau un mesaj emotionant prin care sa le transmiti toata recunostinta si iubirea ta;
4.O cina intr-un restaurant impreuna cu prietenii;
5.Un tip de mancare facuta de tine, ca prajituri in forma de inimioare, clatite cu ciocolata etc.

| cossy19 a răspuns:

O rama in care sa fie o poza cu ei doi, dar mai neobisnuita asa, gen sa fie o poza mai speciala pentru ei. Oricum, nu iti face griji, cel mai mare dar esti tu!winking