| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Ce inseamna cand un baiat da semne ca te place, iar apoi nu prea te baga in seama sau ii indiferent?(coleg dr clasa)
Dau funda
Multumesc pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca s-a razgandit, pentru ca a gasit o alta varianta mai buna.

| Burjon a răspuns:

Poate ca atunci cand el a incercat sa-ti atraga atentia, tu nu l-ai bagat in seama, iar acum ori s-a plictisit ori vrea sa se rzbune!

| stranger2 a răspuns:

Lasa-l in pace. Poate se reintoarce, daca nu, asta este. Mai sunt baieti in lume! happy