| RoxiiIoana a întrebat:

Ce numar trebuie sa formez ca sa primesc mega cand vorbesc cu multa lume?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Tot ce stiu eu este ca nu trebuie sa suni nicaieri, ci ca unul dintre prietenii tai trebuie sa te inscrie.Adica sa dea mesaj la un anume numar de la Vodafone cu numarul tau de telefon, iar apoi vei primi tu mesaj ceva de genul "Felicitari, ai primit un bonus prin care oti face rost de 2 MB la fiecare apel efecutat sau primit.Valabilitate-15 zile" Dupa cele 15 zile primesti cati MB s-au adunat si bonusul continua, adica nu trebuie sa te inscrie iar cineva.O sa pierzi bonusul doar daca nu efectuezi niciun apel in cele 15 zile. Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa astepti mult si bine sa ti se raspunda. Vrei mb de net si nu stii unde sa suni.Nu ai spus in ce retea esti.

| LarissaMouse a răspuns (pentru darrio2007):

Poti sa primesti MB cand vorbesti cu ceilalti doar in Vodafone, asa ca daca ai fi stiut, ti-ai fi vazut de treaba ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru LarissaMouse):

Si daca este asa ceva si la Orange, atotstiutoareo!

| darrio2007 a răspuns (pentru LarissaMouse):

Raspunsul este pentru mine sau pentru Roxana?

| RoxiiIoana explică (pentru darrio2007):

Eu sunt in Vodafone.

| RoxiiIoana explică (pentru LarissaMouse):

Multumesc mult!

| LarissaMouse a răspuns (pentru darrio2007):

Buna! Tot ce stiu eu este ca nu trebuie sa suni nicaieri, ci ca unul dintre prietenii tai trebuie sa te inscrie.Adica sa dea mesaj la un anume numar de la Vodafone cu numarul tau de telefon, iar apoi vei primi tu mesaj ceva de genul "Felicitari, ai primit un bonus prin care oti face rost de 2 MB la fiecare apel efecutat sau primit.Valabilitate-15 zile" Dupa cele 15 zile primesti cati MB s-au adunat si bonusul continua, adica nu trebuie sa te inscrie iar cineva.O sa pierzi bonusul doar daca nu efectuezi niciun apel in cele 15 zile. Sper ca te-am ajutat happy