| anonim_4396 a întrebat:

ce sa fac cand prietena mea este cu fostul meu prieten? ea a bagat multe strambe intre mine si prietenul meu.iar acum ea este cu el si mie putin ciuda.CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a spus şi ciausiszabellaa, de ce o mai numeşti ''prietenă''?
O persoană pe care o consideri astfel, nu ţi-ar face niciodată rău.Nu ar încerca să te despartă de iubitul tău,pentru ca,pe urmă, să devină iubitul ei.E malefic laughing.
Îndepărtează-te de oameni superficiali, egoişti, răutăcioşi şi nu numi pe cineva ''prieten'' decât atunci când cunoşti foarte bine persoana respectivă!
Lasă-i în plata Domnului. Ştii cum se spune:
''Roata se întoarce!''
Vezi-ţi de trebuşoarele tale, iar la momentul potrivit cunoaşte alţi tipi şi poate se va ivi o nouă iubire!?

1 răspuns:
| ciausiszabellaa a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare. De ce ii mai zici prietena? Dupa ce a bagat strambe, acum este cu el... waaa! Nu iti este prietena!