| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa scap de aceasta casetuta? >= http://i57.tinypic.com/2z88chc.jpg (aveti imaginea in link). Apare si dispare tot timpul. Va rog! (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai un virus sau o aplicatie care incearca sa-ti schimbe pagina de pornire la browser. Daca este o aplicatie, este probabil de Livid search care este o aplicatie sacaitoare. Ar trebui vazut in Control Panel/Programs and features si trebuie dar Uninstall. Foloseste si Bitdefender online. Instaleaza-l si da o curatare.