| Narccii a întrebat:

Buna cine ma ajuta si pe mine cu un sfat sau sa imi spuna ce sa fac M-am despartit de prietenul meu ma gandesc in fiecare zi la el si pur si simplu nu pot sa il uit am incercat am vorbit cu o gramada si chiar nu merge asa Adica i-am scris un mesaj la 5 dimineata i-am spus ca nu pot sa dorm ca mi-e dor de noi si mai multe si el a dat vazut nici macar nu mai vrea sa imi spuna ceva nu ma mai suporta absolut deloc ce pot sa fac in cazul acesta?:

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna!
Cel mai bine incerci sa treci peste si sa-l uiti. Nu iti merita sentimentele intrucat banuiesc ca el s-a despartit de tine, asta insemnand ca nu tinea cu adevarat la relatia voastra, scuze.
Repet, nu iti merita sentimentele! Lumea este plina de baieti de treaba care nu au prietene. Nu te limita la 1 singur. Daca nu a functionat prima data atunci treci mai departe. Esti tanara ai tot timpul din lume sa gasesti pe cineva potrivit.Nici macar sa nu ii mai scrii. El se site oarecum bine cand vede ca tie iti mai pasa...Gaseste pe altul care sa fie mai bun decat el (stiu ca e greu dar ai rabdare) si dupa o sa vezi ca o sa regrete ca te-a ignorat.
Succes!

-Blytz-

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai spus motivul pentru care v-ați despărțit. Ești sigură că nu este nimic de făcut? Dacă ai scris că nu te mai suportă, mai bine îți vezi de treabă. O să îți treacă peste un timp când o să vezi că nu te bagă în seamă.