| Sylvye a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut si la ce varsta l-ati avut?

16 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

^Nu mai mintiti, ca toti ati avut primul sarut cu mama voastra cand erati copii, fie ca ati vrut sau nu.

| borntotwerk a răspuns:

La 15 ani..cu un baiat de la sala. aveam gust de chipsuri si nu stiam ce trebuie sa fac laughing)))

| LifeIsColour a răspuns:

L-am avut in clasa a 5-a, a fost mai mult o joaca de copii, in sensul ca atunci am avut si prima relatie, nu stiam prea multe, a fost totul dragut si inocent.Eram amandoi foarte timizi, dar el mi-a luat-o inainte si a facut primul pas.Astfel,m-a surprins cand eram neatenta, m-am intors cu fata spre el si m-a sarutat.La inceput am fost rusinata, a fost primul meu sarut deci era normal sa fie asa, dar probabil o sa imi amintesc momentul ala intotdeaunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut unul pana acum. Si nici nu as vrea dupa 18.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Si nici nu as vrea dupa 18. "- thinking Aici... N-am prea inteles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intre vrea si dupa trebuia sa pun virgula. Nu m-am exprimat bine. Adica as vrea sa am primul sarut, dupa 18 ani, nu inainte. Acum ai inteles?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am inteles.
Perfect, esti de a mea thumbs up

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

^.^ happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16ani. cam naspa ca nu stiam ce sa fac laughing

| NH4OH a răspuns:

Salut.
Eu l-am avut la 8 ani. Țin minte că aveam un vecin care se juca cu mine cu păpușile și era mai *fetiță* ca să spun așa și ne plăcea unul de altul. Acum ne mai vedem așa, pe stradă, dar foarte rar și efectiv mi se face scârbă și rușine pentru tâmpeniile din copilărie plus că s-a schimbat mult și e mai nasol acum.

| lBroken69 a răspuns:

13 ani.
După ce i-am oferit un cadou.

| Ungureanu90 a răspuns:

Nu-mi amintesc foarte bine, știu că eram la grădiniță și eram cu o fetiță la locul de joacă și ne-am sărutat pur și simplu, nu știu dacă simțeam ceva pentru ea, (nu mai țin minte în ce grupă eram) au trecut 10-12 ani de atunci.

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Am 13 ani, nu l-am avut si incep sa imi fac griji... laughing) La tine cum a fost?

| danutzu96 a răspuns (pentru KeepcalmandloveToto):

Nu-i problema mai e timp...

| pupic1dulke a răspuns:

A fost foarte frumos...mai ales ca il placeam....si l-am avut la 13 ani...

| 0simona1 a răspuns:

A fost la 14jumate :3
Eram intr.un spital abandonat laughing cu mai multi prieteni...
Si el(fostul meu iubit.) m-a luat si a zis sa mergem sa imi arate ceva(o camera) si am mers si a inchis usa si cand am dat sa ma intorc sa plecam m.a sarutat ^•^
A fost cel mai dragut moment...nu o sa il pot uita big grin :*