| adananaanana a întrebat:

Buna
cum As putea sa imi indrept parul,, fara placa si fara feon,?,, :angryFUNDA)dau mereu funda,.

Răspuns Câştigător
| ewe a răspuns:

Si eu foloseam placa. dar de o jumatate de an nu. si il am destul de drept pentru ca folosesc samon de la nivea pe care scrie par drept fara coafat ceva gen:http://www.nivea.ro/products/show/13117 si poti folosi si balsam eu chir le folosesc si imi plac. si parul nu mai e distrus... funda?

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Off foloseste ceva bun gen gliss cu care sa te speli pe cap si poti sa te faci cu placa si nu ti se deterireaza parul nu am idee fara placa cum sa-l faci sa stea sad

| Enma a răspuns:

Sau ia o pauza si spalate cu ceva care sati ingrashe parul 2 saptamani din 3 in 3 zile si pe urma poti sa te faci eu stiu si cu fieru de calcat cu zisa tipu ala laughing ca nu-ti face nimic...

| Patricia a răspuns:

De ce nu cu placa? Exista prin supermarketuri de la DOVE un fel de protectie pentru par, ambalajul e portocaliu, nu mai stiu cat e dar nu depaseste 20 lei. Zice o colega ca exista la AVON un fel de crema pentru par care indreaptathinking nu am fost atenta cum se numea.Ai putea sa iei o brosura sa te uiti prin ea, nu depaseste 20 leiwinking.

| Bloomy a răspuns:

Ah :( nu prea ai cum :-s. mai sunt sampoane, dar nu`s cine stie ce :( uite am gasit asta, dar e destul de scump :| si nu e de la noi, trebuie sa il comanzi din afara:-s http://us.strawberrynet.com/......poo/89008/

dar de ce nu vrei sa ti`l indrepti cu placa?

| Eu_7853 a răspuns:

Cu fierul de calcatlaughing