| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat vrea sa ma faca geloasa? Inclusiv mijloacele gen: Facebook.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna
Cand incearca sa t faca geloasa, strange tot timpul fete in brate in fata ta, le face complimente, vb foarte mult cu prietenele tale si le face si lor complimente, tot timpul se uita dupa fete in preajma ta, sau le ia cu iubire, pisi, dragoste, etc, poate se si lauda cu ceva prietene false!
Dcaa e vb d efacebook, da loke-uri la fetele la care stie ca te uiti tu, ca sa vezi ca le-a dat like, poate isi mai pune si intr-o relatie deschisa, glumeste cu fete, se baga in seama, etc!
Sau pe mess, tot timpul are statusuri din care tu sa intelegi ca ar place ceva fata!

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Daa laughing cam asa si face. mai ales cu like-urile pe facebook. m-a spart! multumesc pentru raspuns.

| AlinaaAli a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere :*:*