| Telepatica a întrebat:

cum imi dau seama daca unui baiat îi place de mine, adica uneori cred ca îi place de o prietena de a mea. Se poarta cam la fel cu amandoua, uneori se uita foarte atent la mine si apoi isi schimba privirea, apoi imi zambeste, o data m-a luat in brate, pe prietena mea o intreaba de fostul ei iubit... doar ca uneori mai face si glume proaste si se uita dupa fundul nostru si la alte fete.
Scuza-ti daca am scris prea mult.

2 răspunsuri:
| DJBlade69 a răspuns:

Hmm...probabil vrea doar s-o faca asa ca nu-ti fa mari sperante. Insa daca totusi vrei sa afli ii poti arunca si tu niste priviri mai excitante si vezi cum reactioneaza.

| Telepatica explică:

Ha ha ha, avem 14 ani