| Jaaaaack a întrebat:

Cum pot sa devin si eu emo? Eu chiar simt ca sunt facut pentru asta (sunt mereu foarte trist), dar nu stiu cum pot sa devin! Va rog, dati-mi niste sfaturi!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai deja esti emo, nu vad de ce ai fi sunt uni cu probleme si nu se plang atat, esti barbat nu? e jalnic sa te plangi ca barbat

| Teo29 a răspuns:

Emo e un curent prostesc, copilaresc. Cred ca esti barbat cu adevarat, nu un copil care isi ascunde problemele intr-un curent deja expirat si prostesc.

Daca ai o stare de tristete ia si fii barbat si cere ajutor de la un psiholog bun, fa o investitie minima si cauta o rezolvare a problemelor nu o ascundere a lor.

Nu uita, Fii barbat si Nu renunta niciodata!
happy
Astept sa vii cu o postare in care iti rezolvi situatia intr-o maniera matura si profesionista

| GreenVoid a răspuns:

Iti tai venele la micul dejun.

| UzOm a răspuns:

Mă doare mintea...

| Tpuist a răspuns:

Îți lași venele scurte.