| Alrawan a întrebat:

Cum pot sa instalez driverele de sunet? [fara cdbatting eyelashes ] big grin

8 răspunsuri:
| ElektrikPuma a răspuns:

Poti lua un windows cu tot cu drivere daca nu il descarci de pe intrenet pentru windows cu drivere scrii pe fillelist windows drivers. si o sa-ti dea.

| ElektrikPuma a răspuns:

Poti sa iei un windows cu tot cu drivere sau iei direct de pe net scrii driver sunet windows (ce windows ai )

| ElektrikPuma a răspuns:

Poti lua direct windows cu drivere sau cauti pe internet driver sunet (ce windows ai ).

| ElektrikPuma a răspuns:

Buna. Sandara poti lua un windows cu drivers direct, sau poti lua drivers de pe google (drivers windows(ce windows ai ))

| TheAdmiston a răspuns:

Simplu. Intri pe net cauti driverele care ti se potrivesc; le downloadezi si le instalezi de ex: am Acer aspire 5230 si caut pe google :"Acer aspire 5230 drivers" si aleg din lista ce-mi trebuie.
Succes!

| Wehrmacht a răspuns:

Le descarci de pe net.Dar nu ti s-a dat driver de sunet cand ai cumparat PC sau placa de sunet?

| Boss_Emy_1990 a răspuns:

Fi atenta deschizi un Browser si acolo scrii 3DP chip acolo ai toate Driverele Pt orice calculator si laptop de la XP la 8 Ubuntu si Linux mult noroc