| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa schimb un nume la album d la hi5?!? unde dau... funda si vot happylove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Melissalove struck! Dai la "gestionare fotografii" si sub numele albumului scrie "EDITEAZA ALBUMUL" si acolo ii schimbi numele.Multa Bafta!^^

1 răspuns:
| Lorree a răspuns:

Hey. Dai click pe album.In stanga iti apar mai multe optiuni, tu alegi Gestionarea fotografiilor. O sa-ti apara:
-Numele albumului-
[Editează albumul]
Gestionează-ţi fotografiile trăgându-le cu mouse-ul!
« Înapoi la album
tu alegi "Editeaza albumul"
De acolo te descurci tu, trebuie doar sa scrii numele care vrei sa i-l daihappy.
Sper ca ti-am fost de folos!:*