| Roxanna_2038 a întrebat:

`Buna cum se activeaza un hi5?

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Atunci cand iti creezi hi5-ul ai completat o adresa de email, acum intri pe adresa aceea de email si dai click pe linkul de validare primitawinking sper ca ti-am fost de foloswinking

4 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

o sa iti vina un mail pe e-mailbatting eyelashes poti da la imbox sau spambatting eyelashes si acolo iti va aparea un cod pentru activareebatting eyelashes si unde iti zice cod pentru activarea hi5`u lui[sau ceva de genu] pui codu acolo si gtabatting eyelashes
fundasmug

| TI a răspuns:

Buna!
Si eu am invatat cu ajutorul TPU.userilor. Asa ca am sa transmit mai departe!
Unde apare avatarul si numele tau dai clik pe "cont". Dai in josul paginii. Cat de jos posibil. Scrii e-mailul si parola si dai dezactivare hi5 /cont. Mai scrii odata e-mai. ul si parola si gata! :d.
Numai Bine! Si un an nou fericit! happy

| lov3barbie a răspuns:

Cand iti faci hi5-ul iti cere emailul. Completezi toate alea si apoi intri pe wmailul pe care l-ai pus (pe yahoo.com) si vei primi acolo un mail cu un cod. bagi codul acela pe hi5. sper ca ai inteles. FUnda?

| Roxanna_2038 explică:

Am un hi5 pe un e-mail si vreau saimi fac altul tot pe acelasi e-mail. Dar nu ma lasa? ce fac?