Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2784398intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Oct
SATI 233.961AFISARI
125.587VIZITE
113.901V. UNICI
15 Noiembrie 2011
Daddy_5394 intreaba:

Bunabig grin

Ma puteti ajuta cu ceva statusuri de fete >rele`:

Am o colega dintr-o clasa paralela.care imi este foarte antipatica.laughing. si o fitoasa si jumatate...si se tot da desteapta.si azi impreuna cu 2 colege ne-am legat de ea. iar la sf. orelor i-a zis unui coleg de-al ei.sa-mi zica sa o las in >pace`happy

Desi`...fiecare cum merita`:*

Daca ma putetii ajuta. mersiii`

La cele mai rapide, mai multe... dau funda`:X`

[Fara stts` cu fitzee`:-s.cum ar fi fite gesturi si tupeu asta e talentul meu`tonguelaughing]

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    15 Noiembrie 2011 14:47
    alle332 a răspuns:

Cine a trebuit sa stie ceva despre mine, a stiut deja. cine nu trebuie sa stie nimic, nu va stii niciodata!

- Adesea, mi-as fi dorit sa nu treceti toti cu bocancii prin viata mea!

- Nu am atacat pe nimeni pentru propria placere!

- Altii se simt excelent cand se ia de viata mea si lucrul asta nu il inteleg!

- Iau criticile ca pe un rau care`mi face bine. dar ura asta exagerata imi face scarba!

- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

- Nu am destramat relatii, nu am frant inimi, nu mi-am batut joc. mi-am urmat instinctele. N`am calcat pe cadavre, nu am dat din coate!

- Urasc minciuna, ador persoanele sincere , fara interese ascunse!

- Spun intotdeauna ceea ce gandesc , din nefericire pentru mine!

- Daca prima data cand te-am vazut nu te suportam, e foarte greu ca acum sa imi schimb parerea!

- Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!

- Nu traiesc din amintiri!

- Ador noptile pierdute in doi!

- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!

- Urasc vrajeala!

- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!

- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!

- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!

- Nu renunt niciodata la ideile mele!

- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!

- Sunt exagerat de incapatanata!

- Recunosc atunci cand gresesc!

- Plang uneori, dar niciodata de fata cu cineva!

- Nu visez la o viata mai buna!

- Nu ma indragostesc niciodata de aspectul fizic si nici de contul din banca. Sufletul cuiva este mai important decat orice altceva!

- Iau foc daca sunt jignita sau daca cineva imi jigneste familia!

- Pozele mele sau ipostazele in care sunt facute, nu arata cat de inteligenta sau cat de fraiera sunt!

- Nu plac la toata lumea, dar plac cui vreau!

- Urasc cu adevarat o singura persoana si...

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 15 Noiembrie 2011 14:58
    Волк a răspuns:
    Eu cred ca dintai trebu sai explici cum stau lucrurile.
    Daca nu vrea sa inteleaga sa se comporte bine,atunci trebu si arati cum este ea dintr-o parte atunci ea va intelege ca e o. proasta...
    -Fetele din ziua de azi iubesc sa atraga cita mai multa atentie,asa ca staruite so umilesti in fata la cit mai multe persoane,spui tot ce crezi despre ea in fata si nu-i da voie sa te opriasca, asa ea se va simti umilita, si intr-o masura va avea frica de tine...asa ca arata-i ce reprezinti tu cu adevarat
    Suces...happy
  • 3 Februarie 2013 21:47
    GãBĺTzA a răspuns:
    Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!

- Nu traiesc din amintiri!

- Ador noptile pierdute in doi!

- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!

- Urasc vrajeala!

- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!

- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!

- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!

- Nu renunt niciodata la ideile mele!

- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!

Dau Rime corecte` Te ard la sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisajwinking

. NU rezolvi nimic daca injuri fara rost.mai bine injur`o pe mata ca te-a facut prost/proasta! laughing laughing

. Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

. Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd de tine...

. Am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte, ochii mAry gurita miKa Trasaturi De PapusiKa corp dragut` Frumos lucrat ca o barbi ma imbraKa

. Sunt fetita smecherita de VERSACE haladita, ARMANI ma ridicat, ADIDAS m-a finantat, NIKE are grija de mine, PUMA m-a ferit de tine asa sunt asa ma port smechera pe PRIMUl LOC

. Multe a`ti vrea, dar n`aveti darul, Sa`ntreceti originalulwinking

. • Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

SPER SA ITI PLACA...:*:*:*