| Daddy_5394 a întrebat:

Bunabig grin
Ma puteti ajuta cu ceva statusuri de fete >rele`:
Am o colega dintr-o clasa paralela.care imi este foarte antipatica.laughing. si o fitoasa si jumatate...si se tot da desteapta.si azi impreuna cu 2 colege ne-am legat de ea. iar la sf. orelor i-a zis unui coleg de-al ei.sa-mi zica sa o las in >pace`happy
Desi`...fiecare cum merita`:*
Daca ma putetii ajuta. mersiii`
La cele mai rapide, mai multe... dau funda`:X`
[Fara stts` cu fitzee`:-s.cum ar fi fite gesturi si tupeu asta e talentul meu`tonguelaughing]

Răspuns Câştigător
| alle332 a răspuns:

Cine a trebuit sa stie ceva despre mine, a stiut deja. cine nu trebuie sa stie nimic, nu va stii niciodata!

- Adesea, mi-as fi dorit sa nu treceti toti cu bocancii prin viata mea!

- Nu am atacat pe nimeni pentru propria placere!

- Altii se simt excelent cand se ia de viata mea si lucrul asta nu il inteleg!

- Iau criticile ca pe un rau care`mi face bine. dar ura asta exagerata imi face scarba!

- Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

- Nu am destramat relatii, nu am frant inimi, nu mi-am batut joc. mi-am urmat instinctele. N`am calcat pe cadavre, nu am dat din coate!

- Urasc minciuna, ador persoanele sincere , fara interese ascunse!

- Spun intotdeauna ceea ce gandesc , din nefericire pentru mine!

- Daca prima data cand te-am vazut nu te suportam, e foarte greu ca acum sa imi schimb parerea!

- Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!

- Nu traiesc din amintiri!

- Ador noptile pierdute in doi!

- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!

- Urasc vrajeala!

- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!

- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!

- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!

- Nu renunt niciodata la ideile mele!

- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!

- Sunt exagerat de incapatanata!

- Recunosc atunci cand gresesc!

- Plang uneori, dar niciodata de fata cu cineva!

- Nu visez la o viata mai buna!

- Nu ma indragostesc niciodata de aspectul fizic si nici de contul din banca. Sufletul cuiva este mai important decat orice altceva!

- Iau foc daca sunt jignita sau daca cineva imi jigneste familia!

- Pozele mele sau ipostazele in care sunt facute, nu arata cat de inteligenta sau cat de fraiera sunt!

- Nu plac la toata lumea, dar plac cui vreau!

- Urasc cu adevarat o singura persoana si am tot dreptul sa fac asta!

- Nu judec niciodata pe nimeni, fiecare are dreptul sa fie ce vrea!

- Am facut multe prostii care nu s`au aflat niciodata!

- Am invatat ca banii din buzunar nu te fac mai destept. prost te`ai nascut, prost ramai, prost mori!

- Pot fi extrem de educata si extrem de nesimtita cu cine nu ma respecta!

- Par fericita. si sunt cu portia, iar momentan sunt mai tot timpul!

- Deseori sunt chiar ipocrita!

- Nu imi vand prietenia pe un " te iubesc ". Prietenia e cu totul altceva!

- "El" e persoana speciala din viata mea! Noi ne certam, noi ne impacam!

- Am dezamagit decat acele persoane care nu m`au ascultat niciodata!

- Am mintit, dar am si spus adevarul!

- Am spus ca imi e bine cand de fapt simteam ca mor!

- Am gresit.

- Sunt clipe in care rad cu mare pofta, clipe in care zambesc, clipe in care zambesc fortat, clipe in care cad pe ganduri si ma intristez si clipe in care plang.

- Nu am vrut niciodata sa fiu speciala, fac lucruri banale. dar tot ceea ce fac poarta amprenta mea!

- Tot ce ating, va fi al meu. pentru ca EU aleg!

- Nu sunt geloasa,daca nu`mi dai motiv![Imi pare rau daca prin afirmatia asta,dezamagesc unele persoane!]

- Nu visez o cina in cel mai elegant restaurant, visez o cina in doi la mine acasa. un dus impreuna, o imbratisare, o sarutare.

- Nu visez la o noaptea de sex nebun, visez la o noapte in care perversiunile sexuale se transforma in dorinta de a`ti arata cat de mult te iubesc!

- Parerea celorlalti despre mine nu este problema mea!

- Nu neg ca am avut perioade in viata cand am fost un copil tampit!

- Am ales de multe ori sa plec inainte de a fi dezamagita!

- Nu uit nimic!Iert.ceea ce este cu totul altceva,dar nu uit

- O singura persoana m`a facut sa ma schimb si ii multumesc!

- Imi lipsesc cele mai stupide lucruri!

- A fost odata. acum e altceva!

- Urasc fitsele!

- Urasc femeile care se fac de ras!

- Urasc femeile care se daruiesc oricui!

- Urasc femeile care urla in public!

- Urasc femeile care isi cearta barbatul in public. Rufele se spala in familie!

- Urasc femeile care vor sa schimbe barbatul de langa ele!

- Ador sa stau vara la o terasa. sa fim doar noi doi si eu sa stau cu picioarele peste picioarele tale!

- Ador diminetile care ma trezesc cu o raza de soare si un sarut!

- Ador barbatul ala care ma face sa ma simt femeie!

- Am invatat sa traiesc si fara persoanele care imi lipsesc!

- Nu stiu sa astept prea mult. vreau totul, nu ma multumesc cu jumatatile de masura!

- Ma lupt in fiecare zi cu mine, cu frica ca o sa fiu dezamagita din nou!

- Cu mine impart bune,rele,bucurii,dureri,lacrimi. Sunt eu si cu mine,acum si tu!

- Nu ma compromit! Nu ma am decat pe mine! Si pe tine,de la un timp!

- Nu vreau ca nimeni sa imi multumeasca pentru ceva anume!

- Am toate defectele din lume si astea sunt singurele care vor fi vizibile lumii intregi. calitatile sunt pentru "alesi"!

- Cand o sa iti aduci aminte de mine, fata ta o sa se lumineze cu un zambet. e de ajuns!

- Am lucruri pe care altii le viseaza. dar care nu imi trebuiesc!

- Nu am inselat niciodata.

- Am fost naiva cand am vrut sa fiu!

- Am devenit scorpie treptat, incepand cu prima relatie esuata pe care am avut`o. Tinand cont ca am trecut prin una, m`as declara o scorpie de nivel mediu spre avansat!

- Mereu am fost de parere ca trebuie sa lupti pentru ceea ce vrei sa ai si apoi trebuie sa lupti ca sa pastrezi ceea ce ai castigat!

- Imi e frica de sentimente. pentru ca atunci cand iubesc, uit total de mine!

- Azi sunt fericita. Maine voi fi cu un gram mai mult. Poimaine o sa am o portie dubla!

- Asta e 10 % din viata mea Restul 90 % e pentru persoanele mele speciale ( Speciale pentru ca sunt ale mele ) !

●Ce sunt eu ?!●

Sunt o simplă fată.

Sunt fata care are ceva special.

Sunt fata care are sclipirea aceea în ochi.Şi nu îmi sclipesc ochii din cauza excesului de Mascara. Spre deosebire de tine. ;

Sunt fata care iubeşte muzica. :X

Sunt fata care urăşte minciuna. x(

Sunt fata care este foarte sigură pe ea.

Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.

Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi

Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi. ;

Sunt fata care iubeşte dulciurile. :X

Sunt fata care adoră vara ! :X

Sunt fata care nu e perfectă. Şi nu cerşesc complimente sau suspine şi zâmbete false. [-x

●Ce ştiu ?!●

Ştiu că am prieteni adevăraţi, care nu mă lasă la greu. :X

Ştiu că lumea e rea.

Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <

Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele ! )

Ştiu că totul trece.

●Ce cred ?!●

Cred că prietenul fără defecte nu există. [-x

Cred că uneori, viaţa e nedreaptă. (

Cred că prietenii mei sunt cei mai buni ! > <

Cred că toată lumea are defecte.dar şi calităţi.

●Ce vreau ?!●

Vreau să devin cineva.

Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată. [-x

Vreau o poveste fără sfârşit. :X

●Ce aştept ?!●

Îl aştept pe Făt-Frumos.

IMi place sa ma

DISTREZ:*:*:*

2 răspunsuri:
| Волк a răspuns:

Eu cred ca dintai trebu sai explici cum stau lucrurile.
Daca nu vrea sa inteleaga sa se comporte bine,atunci trebu si arati cum este ea dintr-o parte atunci ea va intelege ca e o. proasta...
-Fetele din ziua de azi iubesc sa atraga cita mai multa atentie,asa ca staruite so umilesti in fata la cit mai multe persoane,spui tot ce crezi despre ea in fata si nu-i da voie sa te opriasca, asa ea se va simti umilita, si intr-o masura va avea frica de tine...asa ca arata-i ce reprezinti tu cu adevarat
Suces...happy

| GãBĺTzA a răspuns:

Nu port lentile, unghii false, gene false sau extensii!

- Nu traiesc din amintiri!

- Ador noptile pierdute in doi!

- Cred mult in mine, nu cred in lumea din jurul meu!

- Urasc vrajeala!

- Nu imi vand niciodata sentimentele oricare ar fi pretul!

- Nu vreau nimic de la nimeni, am totul!

- Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

- Am un orgoliu exagerat, si uneori chiar prostesc!

- Nu renunt niciodata la ideile mele!

- Imi place sa va dau peste nas si sa demonstrez ca pot fi mai mult decat ceea ce crede lumea despre mine!

Dau Rime corecte` Te ard la sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisajwinking

. NU rezolvi nimic daca injuri fara rost.mai bine injur`o pe mata ca te-a facut prost/proasta! laughing laughing

. Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

. Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd de tine...

. Am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte, ochii mAry gurita miKa Trasaturi De PapusiKa corp dragut` Frumos lucrat ca o barbi ma imbraKa

. Sunt fetita smecherita de VERSACE haladita, ARMANI ma ridicat, ADIDAS m-a finantat, NIKE are grija de mine, PUMA m-a ferit de tine asa sunt asa ma port smechera pe PRIMUl LOC

. Multe a`ti vrea, dar n`aveti darul, Sa`ntreceti originalulwinking

. • Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

SPER SA ITI PLACA...:*:*:*