| Teodora_4244 a întrebat:

big hug Vreau si eu niste statusuri frumoase.interesante.thinking NU de dragoste sau d iubire. deastearolling eyes

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Viata e o lupta la care nu trebuie sa renunti nici macar in gand!
* Traieste si iubeste! Nu ai o vesnicie la dispozitie.
- Traieste clipa si nu te increde in ziua de maine
- Cheama norocul in ajutorul, dar da si din maini.
- Ai grija cum invarti vorba`smug cum ma vrajesti`winking sunt fata de care ti-a zis ma`ta sa te feresti`happy nu sunt facuta din zahar si dulceatsa`batting eyelashes sunt din Angelli` si gheatsa`; x
- Si totusi ma iubeste`; x Pt. ca sunt un copil`happy Si am o lume de vis`winking Iar simpla mea atingere`batting eyelashes Il duce`n paradis`!; x
- Un prezent prea gol se cere umplut cu ceva.( Octavian Paler)
- Da` îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele! love struck
- Unii oameni vin si pleaca repede din viata noastra, altii stau o vreme, punandu-si amprenta pe inima noastra. Dupa plecarea lor, nu vom mai fi niciodata aceiasi
- Precum urmele de ruj pe fete de perna, unele lucruri in viata sunt de neuitat. Precum dragoste, pierdere, minciuni şi noi, unele lucruri în viaţă sunt de necontestat