| isaoana123 a întrebat:

Daca ati avea 3 dorințe care ar fi? Prima mea dorinta ar fi sa mai am inca 100!laughing)))
Ps:

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa avem sanatate!
Sa nu mai fie boli si rautate!
Si sa ma vad bunicuta!
O zi buna happy

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa-l cunosc pe Hitler, sa am penis pentru o zi, sa am 3 sau mai multe orgaasmme consecutive

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiu sanatos
sa am destui bani sa ma bucur de sanatatea mea si a familiei
sa nu mai exista nesimtire in lume

| Doub a răspuns:

1. Să înnot cu focile şi delfinii.
2. Să ajung în Antarctica cu iubirea vieţii mele. love struck Şi acolo să stăm cu pinguinii. love struck love struck
3. Să primesc cadou un elefant, 2 ratoni şi 3 urşi panda. Awwee. love struck

| AdrianVoicu a răspuns:

1.Inghetata
2.Sa creasca salariile
3.Pace pe pamant

| Voidwithin a răspuns:

1.nimic
2.nimic
3.O punga de alune

| Leonardogab a răspuns (pentru Voidwithin):

Bravo cineva normal

| Robert1999999 a răspuns:

As vrea o singura dorinta, si anume sa am infinite dorinte happy