| Dydydodo a întrebat:

Daca un băiat vorbeste cu o fată si pare a nu avea probleme cu ea,iar din senin fara ca ea sa faca nimic el o ignoră voi ce ati crede? Eu pătesc asa cu un baiat,totul este foarte bine : radem, glumim si apoi fara motiv ma ignora si pe langa asta atunci cand fac ceva gresit el observa mereu...nu mai face asta cu nimeni, pe langa asta daca spun o gluma legata de el se cam supara,nu mai face asta cu nimeni. Oare ce are? Voi de ce ati aborda acest comportament? Vreau sa fiti sinceri, nu conteaza cat de rea poate fi situatia.

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Te place! Dar, nu stie ce vrea. Ce face el mi-se pare foarte imatur. Si eu m-am confruntat cu aceasta sitauatie. Numai ca eu nu simteam la fel. Ideea este ca ma enerva sa se comporte mereu cum avea el chef. Pana intr-o zi cand am pus piciorul in prag si i-am zis, ca daca vrea sa fim prieteni, amici si sa radem sa glumim, sa o faca. Dar asta nu inseamna ca ma baga in seama cand are chef el. Ori ma bagi mereu in seama si vorbesti cu mine, ori nu o fa de loc. Iti spun eu nu ai nevoie de oameni dinastia care cand ai mai mare nevoie de ei, se fac ca ploua. Spune-i ce simti, si daca nu isi va schimba atitudinea, eu iti zic sa nu mai pastrezi legatura. Baieti gasesti peste tot, si poate chiar mai buni ca el, care ar da totul sa fie cu tine.
Good luck! happy

1 răspuns:
| Mihaela_Denisa_1994_1CGx a răspuns:

Parerea mea e ca te place... daca abia v.ati imprietenit e posibil sa fie atras de tine si sa nu stie cum sa iti spuna... sau poate l.ai jignit cu cv si de asta. dar daca stati impreuna in prezenta altor persoane un grup de prieteni sau cv de genul si nu este prea afectat de prezenta ta e posibil sa te placa dar cred ca l.ai jignit cu cv dar exista si sansa sa te placa nu stiu ce sa zic... eu te.am ajutat cum am putut, funda?