| anonim_4396 a întrebat:

Daca va pricepeti, va rog sa ma ajutati:
Eu nestiind prea multe din domeniu, m-am lasat sfatuita de cei din magazin. Pot remedia ceva din laptop pentru viitor? Mie mi-au bagat windows 10 sub pretextul ca altceva nu este compatibil, nu are drivere proprii etc.Totusi,mi-a spus un prieten ca pentru mine e bun laptop-ul pentru ca il folosesc mai mult pentru scoala.
Ce parere aveti? De returnat nu cred ca este cazul.
Link-ul laptop-ului: https://www.flanco.ro/......e-dos.html
De returnat nu cred ca este cazul
Multumesc anticipat daca ma veti ajuta =)))

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Ce vorbesti domne. E foarte bun laptopul. Mai ales la banii aia este foarte bun. Baietii baga jocuri puternice pe laptopuri...si zic ca nu merg, dar laptopurile sunt pentru filme, socializat, scoala, bussines si cateva jocuri mai usoare. Este foarte bun. Stai linistita. Si sa stii ca noile laptopuri necesita Windows 10. Nu le mai fac compatibile cu alte windows-uri.

| SweetLove14 a răspuns (pentru GdX):

Mersi mult. Adevarul este ca voiam o confirmare. Eu nu folosesc intr-adevar prea mult laptop-ul decat pentru scoala ca sunt clasa 9a si mai am proiecte de facut. Eu stiu ca este destul de buna marca, doar ca voiam sa ma asigur. Inca o data multumescc =)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce l-ai returna? Ce ai vrea să „remediezi" de fapt?!?
E un laptop de firmă, mai mult decât OK pentru navigare, office și chiar jocuri mai fără pretenții.