| virusu007 a întrebat:

dati-mi si voi o parere. m-am plictisit de toate jocurile mele si vreau altele doar ca nu stiu care.imi plac gen racing, shotter sau ceva in stil gta. dau fundita la jocul mai tare

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Un joc gen gta este WheelMan incearca'l chiar merita.cat despre jocuri de racing iti propun Test Drive Unlimited si Burnout Paradise

2 răspunsuri:
| scumpete a răspuns:

Pai. jocul meu preferat este metin2ro. acum nu stiu daca si tie iti place, dar iti propun sa il incerci. Scrie pe google " metin2ro" si il poti descarca de acolo. Bineinteles ca trebuie sa iti faci si un cont dar te asigur ca te vei descurca este foarte simpluwinking. Sper sa iti placa jocultongue. cius:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta sanandreias