| AleB a întrebat:

Dau BAC-ul din chimie organica si pana acuma am lucrat pe setul acela de variante propuse in 2009, dar am vazut ca la bac, anii trecuti, subiectul avea o alta structura. Gasesc undeva un set de varinte nou cu structura aceea?

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Bună, în principiu e aceeași structură, cât că la primul subiect sunt întrebări adevăra/fals și nu de completat. Ai grijă să îți înveți bine structurile ciclice ale zaharidelor, de multe ori nici nu se predau la clasă.