| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Deci am avut o relatie de 1 an si 2 luni, el la inceputul anului acesta a plecat din tara, am tinut legatura pana acuma, ne-am despartit. Ere totul bine pana acuma, dar intr-o zi imi zice ca i-a spus cineva ca am fost cu alt baiat (nu e adevarat) si mi-a zis sa fac ce vreau de acum, nu vrea sa-mi zica cine i-a spus. Intrebarea mea este : Chiar este gelos si nu are incredere in mine, ori, a fost doar un motiv ca i-a zis cineva ca am fost cu alt baiat? Ps. Imi spunea ca ma iubeste, vorbeam zilnic. Era perfect. Ce so fi intamplat?

1 răspuns:
| Ruxandra15 a răspuns:

Sunt doua variante.Ori el nu a mai putut sa tina o relatie la distanta si de aceea a inventat un motiv ori el a gasit pe altcineva. Sper ca ti-am fost de ajutor.