| Roxu_5937 a întrebat:

Deci:Imi omor timpul citind creatiile de pe Animezup. Mi se par fascinante. Totusi, unele capitole nu le pot citi, apare doar imaginea de la sfarsit a celui care scrie. Recomandari ceva?thinking

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Deci si tu esti inregistrata de anime zup. Incearca sa vorbesti cu falw ca sa rezolve problema. Dai un mesaj privat. Daca nu il gasesti pe el cauta un alt admin si spune care e problema sau un mod. Sau poti sa postezi la ajutor si probleme tehnice. In caz ca nu ai cont fa-ti unul. Poate problema se va rezolva. Succes

1 răspuns:
| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/