| gabriela1hdbl a întrebat:

deci sunt foarte trista! cea mai buna prietena a pea stia ca imi place de un baiat,dar acea fata s-a combinat cu el! Acesta este cel mai rau sentiment! Nu va doresc sa aveti parte de el! Vreau sa ii trimit fetei aleia un mesaj care chiar sa o dara! Va rog, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Daca stia ca tu il placi f mult pe baiatu ala si tot nu i-a pasat nu vad cum ai putea o rani cu un mesaj amarat.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Poti sa-i spui.,, Cum te simti cand iti ranesti prieteni '' Stiu ca esti dezamagita ca ea stia si totusi s-a cuplat cu el. Trebuia mai intai sa discute cu tine... pana la urma o prietenie e mai importanta decat un baiat.

| gabriela1hdbl explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Foarte bune, dar mai lungi vreau :*

| SadAndBeautiful a răspuns:

Nu fii chiar așa răutăcioasă. Aparent, chestia asa e mai mult un semn, poate să însemne că, posibil, tu și cu acel băiat nu vă potriviți și nu ar fi bine să fiți împreună (fără supărare). Așa că bucură-te pentru ea, mai devreme sau mai târziu, o să ai și tu noroc :*

| Rirrrriiiii a răspuns:

Buna,ce zici de asta:
" Loialitatea este un cadou mult prea
scump pentru o persoana ieftina" draga mea roata se va intoarce la un moment dat: -*