| BrokenAndDark a întrebat:

Buna dragi prieteni happy Am si eu o intrebare care poate o sa vii se para stupida... Vreau sa ma lansez in muzica. Am 15 ani si o voce destul de buna. Drept modele in aceasta cariera le am pe admirabilele Christina Aguilera, Celine Dion sau Alicia Keys. De obicei interpretez melodiile lor. Acum vine intrebarea epica... Cum pot sa imi ating scopul? Nu pot sa particip la vreun concurs sau ceva de genul pentru ca nu imi permit. Insa daca ma poate ajuta cineva cu o adresa de e-mail a unui producator, de preferinta din jurul judetului Mures, v-as fi recunoscatoare. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| vyrusake a răspuns:

Music media line Bucuresti este o casa de productie in cautare de noi talente :D site http://mml.ro
p.s. deja ti-ai facut 2 fani(eu+ Sakhni_Eduard_1998)vrem bilete la concert :D

4 răspunsuri:
| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci in primul rand o pagina de facebook si sa postezi niste vid-uri cu tine si sa vezi cum merge si dupa aia mai intrebi.Nu uita ca desi vocea iti suna tie bine realitatea poate fi alta.
P.S. daca ajungi cantareata sa imi trimiti si mie bilete la concert

| BrokenAndDark explică (pentru Sakhni_Eduard_1998):

Multumesc din suflet happy Fii sigur ca o sa ai bilete daca reusesc sa fac ceva laughing big hug Hug >big grin

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns (pentru BrokenAndDark):

Pai atunci vezi ca ti-am dat add ca sa fiu sigur ca o sa merg si eu la concertul unei cantarete dragutewinking

| deliutza7 a răspuns:

Pai eu nu am id-ul unui producator insa daca asta este visul tau indeplineste-til si eu cant dar in secret ma regasesc in versurile catorva melodii.Bafta