| XcRaZzyGiRlX a întrebat:

Buna dragilor!
Astazi discutam cu niste prieteni despre spirite si chestii de acest gen, si a venit vorba de tabla ouija. Am citit cate ceva despre ea pe o pagina. Dar nu sunt lamurita complet, inca. Deci va intreb pe voi: este cineva care a folosit acea tabla? Daca da, povestiti-mi, va rog. Si in legatura cu ritualul de protectie, cum se realizeaza si ce legatura are pentagrama cu acest ritual?
Suna interesant, sunt dispusa sa incerc. Desi ma astept sa nu fie real nimic, pana cand vad cu ochii mei ca se misca indicatorul, nu cred ca e real.

6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Bai frate daca tabla aia facea ceva interesant, n-o gaseai in Kaufland, si la reducere laughing, deci linistiti-va

| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca vrei sa te joci cu focul. Ce te face sa crezi ca o sa dai de spirite minunate care vor sa fiti prieteni? Cu ce ajuta sa faci lucrul asta? Ce astepti?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Imi voi lua si eu unahappysa vad daca exista demon mai rau ca mine, daca poate poseda ceva asa rausurprisesurprise.glumeschappy,dar totusi as vrea sa incerc

| danutzu96 a răspuns:

Nu ar trebui sa incerci sa te joci cu ea.

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

Uite pe cineva care s-a jucat cu un de aia http://www.tpu.ro/......ntrebarea/
Nu a iesit bine!

| SpeșălGirl a răspuns:

Eu ti-as zice ca mai bine nu incerci.Sincer nu cred in lucrurile de genul asta, dar e adevarat ca poti sa comunici cu spiritele, si daca incerci chestia asta poate sa decurga prost, cum ar fi respectivul spirit sa intre in tine sau sa deschizi un portal si spiritele sa ramana in casa ta.Chiar daca nu crezi si suna absurd, asa e, mai bine nu te risti. Uite aici cum intra spiritul in aia https://www.youtube.com/watch?v=D4QOzi7_FUE uita-te la tot.