| Dearness a întrebat:

Eram pe facebook si am dat de o stire despre accidentul aviatic din Ucraina(distribuit de o prietena de pe facebook) si am dat click.Cand am intrat nu era nimic in legatura cu acel accident si am iesit. Dupa cateva minute imi trimite o prietena un "video" prin mesaj cu mine (nu era video,asa era denumit): numele+youtube.Mi-a spus ca l-a primit si ea prin mesaj de la un baiat pe care eu nu il am la prieteni.Ce pot sa fac? Va rog sa imi spuneti, dau funda!

1 răspuns:
| Correct a răspuns:

Este un nou virus, sa nu il descarci, cel mai bine sa nici nu apesi pe el.