| anonim_4396 a întrebat:

Bună.eu as vrea sa fiu rârâit. daca as consulta un logoped m-ar putea face rârâit?

Sorry de categorie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai dacă te prefaci tu!
Pa, pa.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dc ai vrea sa fii rarait? e amuzant cum vorbesc raraiti dar la un moment dat devine foarte enervant

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poți deveni rarait. De unde dorința asta?
Te consideri prea perfect și vrei defecte?
Majoritatea celor raraiti sunt complexați de acest defect.

| Romenciumarian a răspuns:

Eu nu pot trai din cauza asta... si tu vrei sa fii rarait... Nu e normal omule