| Desteapta21 a întrebat:

Eu sunt in clasa IV-a si sunt la scoala Pedacogic din Timisoara.Mie imi place matematica si calculatoarele si ma gandesc sa ma duc la liceul moisil (tot din Timisoara). Puteti sa-mi ziceti daca sa raman la Pedagogic sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Scoala generala nu are nici o legatura cu liceul, asa cum nici liceul n-are nici o legatura cu facultatea. Important e sa le termini pe primele doua, si apoi trebuie sa te hotarasti ce vrei sa devii pe viitor, si te duci la o facultate care te ajuta sa inveti meseria respectiva.