| PaaTrIssIa a întrebat:

. Eu sunt o eleva doar de note de 9 si 10.. Azi am luat la un test stupid sa nu-i spun altfel, 7.E normal "când am auzit, eram sa plang ", dar m-am abtinut si nu stiu cum! La limba romana!! Am un 9 si cu nota asta stupida de 7, cred ca mi-am stricat toata media..Nu e chestia, ca nu iau 10, oricum pana la sfarsit mai iau cam 5 note, deci àcele note vor fi doar de 10.. OK sa fac tot posibilul sa iau numai 10.. Credeti-ma ca este prima mea nota proasta..Nu stiu ce sa mai fac..Mi-e foarte teama...
Ajutati-ma cu un sfat, ceva..
MULŢUMESC ANTICIPAT..

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie teama.Cand eram in liceu, am avut un diriginte foarte dur care ne-a spus foarte clar, ca un elev nu e elev daca nu i-a note de la 1 la 10, deci indiferent de nota pe care o iei, nu trebuie sa te panichezi.Esti un copil bun si ai timp sa iti indrepti nota.Mult succes!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti s ate ambitionezi sa iei numai 10 si o sa fie bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi e mila de tine... cum poti trai cu acesta presiune stupida?

| Doub a răspuns:

Notele astea nu te ajută la nimic, deci have fun

| peperonies a răspuns:

Notele nu conteaza absolut deloc.

| GreenVoid a răspuns:

Ce viata plictisitoare probabil ca ai...si ce parinti plictisitori si mandri pe deasupralaughingInca n au inteles cu ce se mananca viata asta.

Răspuns utilizator avertizat
| ℛąin a răspuns:

Ce probleme au unii. Lol