| AryennSm a întrebat:

Folosesc de la Avon un produs care ma scapa de punctele negre de pe fata, "Clearskin". Este de fapt o solutie, un lichid. Intrebarea este daca dupa ce o aplic, stau cateva minute si apoi ma clatesc cu apa sau o las asa?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Mda, nu e bun deloc.să vezi că o să fie ca mine.
Cele de la Avon sunt nişte prostii (produsele faciale).
Trebuie aplicată o perioadă, dar nu te ajută şi mai se ia şi greu de pe faţă..am folosit şi nu recomand.De 4 ani o ţin pe aici.

1 răspuns:
| AryennSm explică:

Dar de la ce firma imi poti recomanda? As vrea sa scap de cosuri si de punctele negre o data pentru totdeauna, folosind creme care sa nu aiba chimicale.