| Didi1411 a întrebat:

i-am intrat pe facebook-ul prietenului meu ghicindu-i parola, cand a aflat s-a suparat si a vrut sa isi schimbe parola, si cand a incercat sa introduca parola curenta aceasta nu mai mergea, si scria ca fusese schimbata in urma cu 6 minute, iar eu nu i-am schimbat-o, mail-ul pe care are parola nu il mai stie, si daca baga un mail nefolosit ii cere raspunsul la o intrebare de securitate si nici pe acela nu il mai stie, cum putem recupera contul? Ajutorrrrr va rog

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu il mai recuperati

| ThePuffy a răspuns:

De ce ai intrat pe facebook-ul lui? Sper sa patesti la fel straight face.

| Didi1411 explică (pentru ThePuffy):

Eu nu am facebook si daca as avea si ar intra nu m-ar deranjathinking

| ThePuffy a răspuns (pentru Didi1411):

Okk

| Didi1411 explică:

Am rezolvat happy Si eu nu am facebook laughing