| acnee95 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubitul meu si seara am baut jum'de pahar de suc de gref. Exista sanse sa scada efectul anticonceptionalelor si de risc daca am baut dupa actul sexul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta. Oricum este ultima problema pe care o poti avea.

| SkyPilot a răspuns:

Nu au absolut nici o legatura una cu cealalta.

| Ungureanu90 a răspuns:

Sucul fructelor nu scade efectul anticonceptionalelor. Stai liniștită.

| acnee95 explică:

Ba da. Sucul de gref scade efectulhappy dar nu stiu daca si dupa act sau doar inainte