| Ella27 a întrebat:

ieri (joi-17.04.2014) am facut o comada de la Altex de o tableta, cand e posibil sa vina, eu ma gandeam ca poate veni maine ( sambata). Multumesc!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
O să îţi aducă tableta cel mai probabil în 3 sau 4 zile.

| Ella27 explică (pentru OnuOnulică):

Am primit-o ieri, multumesc!

| DiCaprio66 a răspuns:

Salut!
Comanda ar fi trebuit sa vina vineri sau cel tarziu luni, ei nu lucreaza in weekend. Dar fiind Pastele ma indoiesc ca ti-o vor aduce luni. Pe marti ar trebui sa ajunga!
Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| KRISTINAxo a răspuns:

Eu am facut o comanda de telefon pe Altex sambata trecuta si a venit miercuri, din cauza weekendului. Tableta cred ca iti va veni saptamana viitoare deoarece este Paatele.

| PaintedGalaxy a răspuns:

Saptamana aceasta nu e prea posibil, este si sarbatoare in plus deci...Intra pe site-ul lor si cauta, mereu exista afisat un program pentru sarbatori.