| Roby1212 a întrebat:

Buna!
Imi caut o prietena, am 17 ani si chiar vreau sa cunosc pe cineva, daca este vreo fata interesata de o relatie serioasa sa imi lase mesaj, nu sunt interesat de fizic.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa dai niste informatii ajutatoare:
- locatia ta
- inaltimea ta
- descrierea sumara a ta
Stiu ca nu esti interesta de fizic, dar daca fata are 1.80m si tu ai 1.70m atunci nu veti fii interesati niciunul. Deci, vital sa se stie ce inaltime ai, daca esti atletic, sau gras, daca locuiesti in Baia Marea sau in Sud Africa.

| T0T a răspuns:

Oh Roby dar cu Danela ce faci?

| Xelon a răspuns (pentru T0T):

Hai sa iti dau un sfat decat sa dai un raspuns in bataie de joc mai bine nu il da, nu esti superior fata de el, eu zic asa :daca poti sa ajuti pe cineva ajuta, daca nu, nu incurca.
E doar un sfat nu trebuie sa il asculti.

| T0T a răspuns (pentru Xelon):

Așa întrebări așa răspunsuri. Și ai dreptate, nu trebuie.

| Xelon a răspuns:

Salut!
Fii atent o prietena nu ti-o faci asa, deja ai facut una din cele mai mari greseli pe care le poti face adica dai de inteles ca esti disperat, o fata niciodata nu o sa fie atrasa de un diaperat trebuie sa intelegi asta, du-te afara cu prieteni comportate normal si te asigur ca iti vei gasi o prietena.

Răspuns utilizator avertizat
| Simonik_Simona_2000 a răspuns:

Nu asa îti gasești o prietenă după părerea mea