| Mariidc a întrebat:

Imi poate explica cineva de ce atunci cand ma gandesc sau traiesc o apropiere cu cineva ma ia un val de caldura cara nu dureaza decat cateva secunde? Tratati cu seriozitate! Mersi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ii simti campul energetic.

| SpectralSong a răspuns:

Cand vezi o anumita persoana draga, te ia asa un val de caldura si se termina? Asta e o emotie, o stare sufleteasca. happy

| Xempeth a răspuns:

Asta se intampla cand te gandesti sau stai ori vorbesti cu o persoana apropiata. Cand stai cu fata/baiatul de care iti place starea aceasta creste. Mi s-a mai intamplat si mie. Nu-ti fa griji.