| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune care sunt cele mai frecvente fraze in prima discutie cu un baiat.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Vorbeste despre el. Intreaba-l orice curiozitati pe care le ai. Daca ii place un anumit lucru, cum sunt parintii lui, asa o sa va cunoasteti mai bine.
Vezi ce subiecte de discutie ii plac si aprofundati-le. De exemplu daca vezi ca ii place muzica poti sa-l intrebi despre melodii/cantareti s.a.m.d Nu este bine sa ai un anumit scenariu. Trebuie sa te adaptezi pe moment. Ar fi ciudat sa pui unele intrebari din senin. De exemplu...Beti si voi un suc, ceva si il intrebi din senin "Iti plac pinguinii?" Este ciudat. Pur si simplu nu ai cum sa urmezi un anumit scenariu. Fii tu insati si totul o sa fie bine. Daca nu ai idei despre ce ati putea sa vorbiti atunci intreaba-l ceva despre el sau doar raspunde-i la intrebari.
Bafta!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Depinde de fiecare persoană.
Ca de obicei.o discuție se începe cu un salut și cu întrebări legate de vârstă, adresă, pasiuni și așa mai departe.
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce faci, cati ani ai, ai prieten laughing

| Kenya a răspuns:

Ai prieten? laughing

| Ciumpi35 a răspuns:

Cati cm ai la mititelu?