| Aianna a întrebat:

Imii zice-ti si mie niste nume de hi5batting eyelashes.
Vaa rog frumos. Dau fundo00i!

Răspuns Câştigător
| GoddesWilma a răspuns:

Cocholate girl
fetita ca fite de ( numele orasului ) n'ai km sa n'o iubesti
NOname
pe cuvant de diavolitsa
fetita care te face sa zambesti
uite ca zambesc si fara tine
tears of bload
fetita care iubeste wn baietsel gen doua pct ics
fetita rasfatsata
fata ca fite roz d la paris

etc. pune si thu litere dinalea ciudate. le gasesti in Word acolo la simboluriwinking sper ca te'am ajutat sau macar ti'am dat niste idei
funda?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Iti trimit mesaj privat cu ele:X

| ascovit a răspuns:

Sper ca ai primit mesajul meu. numele de hi5 pe care am vrut sa ti le dau ca si raspuns la intrebare nu mergeau datorita majusculelor big grin

sper sa-ti placa

| ParanoidKidu a răspuns:

Incearca-l pe acesta ca e bestial. →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←

| JoKeR4Car a răspuns:

Ai putea sa-ti modificii literele cu caractere pentru hi5!
http://www.minderlegaal.nl/

Răspuns utilizator avertizat
| iulya_6725 a răspuns:

Ŧคtค ∂є ¢aяє мa'тa тzι'a zιѕ ѕa тє fєяєѕнтι sau •°♪♥ •●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή...

| Lylly a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti pui numele de aici ai un nume foarte frumos...As avea niste sugestii dar nu stiu ce varsta ai, totusi cred ca numele perfect este "Aianna"... te pup

| Dadaa2000 a răspuns:

IamaSexyThing♥