| Copil.rouz.:x a întrebat:

In august plec la mare.Si mergem mai multe familii.In fiecare an inainte sa plecam ne intalnim cu totii si stabilim fiecare detaliu.De exemplu stabilim perioada pe care v-om sta aolo, deoarece incercam ca nici-o fata din familiile care plecam, sa nu fie in perioada menstruatiei...

Si aici vine problemalaughing Am impresia ca v-om pleca fix cand am eu aceasta problema a fetelorcrying... Daca asa va fi. ce ziceti? sa raman acasa, sau sa ma duc cu ei?
Simt ca nu ma voi distra daca as fi in perioada menstruatiei...

Mai sunt fete pe aici care au avut un caz asemanator cu al meu? thinking
Povesti-ti cum a fostkiss!

Funditalove struck

2 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Da:| si eu am fost anul acesta in aceeasi situatie.tot a 2-a zi mi-a venit.am fost foarte suparata in prima zi cand am vazut cum se balacesc oamenii in apa:))si eu nu puteam dar a 3-a zi m-am calmat si am intrat cu picioarele in apa si totul a fost ok. poti sa citesti raspunsurile primite de mine.si eu am fost disperata:)).
http://www.tpu.ro/......nstruatia/
distractie placuta!:)

| Roxana_2291 a răspuns:

Eu laughing am plecat la mare si a 2a zi mi-a venit crying( ma eu m-am distrat sincertongue intram putin in apa adica imi udam picioarele si p urma stateam la bronzat :X am ajuns acasa neagra laughing) eu una cred ca te poti distra si daca esti inb perioada aceea a luni.