| AnaBubbles a întrebat:

Intrebarea asta este pentru baieti. Cum v-ar placea mai mult sa fie iubita voastra: desteapta, sani mari si fund mare / proasta, sani mari si fund mare / desteapta, sani mici si fund mic / proasta, sani mici si fund mic? Sa va vad raspunsurile! Funda la cel mai logic raspuns!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal as prefera o fata sincera,serioasa,intelegatoare,rationala, cuminte, amuzanta, nebunatica, pe masura fizicului meu, ce rost are sa visez la una fotomodel daca alea se uita doar la barbati frumosi /bogati? cred ca cel mai important este intelegerea, iubirea si fizicul dar degeaba e frumoasa daca nu merge dar daca e ca mine e ok

| pufulescu a răspuns:

Desteapta, sani mari si fund mare si INALTA! Nu-mi plac piticii in afara de cel din G. of T.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Sincer, majoritatea is doresc toate calitatile pozitive, eu unul as vrea o fata cu care sa ma pot intelege, nu ma intereseaza aspectele exterioare asa de mult, daca ne putem intelege ca doi oameni, o sa ajungem sa ne iubim reciproc.

| SorinelF86 a răspuns:

Nu exista persoane proaste, doar needucate, crescute in mediu ostil, cu putin efort poti sa le aduci pe drumul cel bun (pana la o anumita varsta laughing ). car despre corp: sani mari, restul se poate remedia prin sport + un zambet curat laughing

| famrussu a răspuns:

Nici o persoana nu e proasta. Mie unu mas multumi cum sa zic cu orce fata, adica sa arate cat de cat. poate sa fie frumoasa dar nu foarte e ok oricum. de sani si fund nu prea conteaza. Conteaza ca e fata...cu care poti sati traiesti viata / fata/baiatu sa se iubeasca reciproc.

| Zyzzer a răspuns:

Interiorul întotdeauna mai important ca exteriorul, la sigur.