| AmeliaxXx a întrebat:

Iubitul meu face curand 18 ani dar ce cadou ii poti oferi unei persoane care isi permite tot ce isi doreste? Cele mai bune raspunsuri primesc fundita! :*

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe tine insa-ti intr-un neglijeu vaporos si semitransparent.

| sabin89 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

*insati (probabil robotelul a gresit).

| corbulalbrosu a răspuns:

Pt sabin89 sincer sa fiu habar n-am daca am reusit performanta sa scriu insati cu cratima laughing In orice caz multumesc pentru atentionare.

| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca tot asa s-a intamplat si cu tine, te-a dorit si te-a avut, ca pe orice jucarie pe care si-o doreste un baietel? In acest caz ii poti cumpara orice doresti pentru ca oricum nu conteaza pentru el.

| Sociopat a răspuns:

Fofoloanca ta

| Neo12 a răspuns:

Cam are dreptate neutrino.
Eu am cam înţeles că are o situaţie materială foarte bună de îşi permite tot ce-şi doreşti. Având în vedere că are această situaţie, ar trebui să conteze lucrurile din partea ta şi să nu ia în calcul preţul, gestul contează.
Îi poţi lua haine, parfumuri, accesorii bărbăteşti.
Dacă vrei să fie ceva amuzant, scrie-i pe o pereche de chiloţi un mesaj amuzant sau fă-i o farsă. Îi poţi stinge lumina la petrecere şi după să apari cu un tort sau într-o costumaţie anume, să-i dansezi sau să-l lege cineva si să fie şi lumina stinsă..gen a venit cineva să te răpească.
Îi poţi personaliza şi alte lucruri cu pozele voastre
https://www.facebook.com/cadourisipersonalizari?fref=ts
Baftă şi la mulţi ani!

| FlorinIsc a răspuns:

Ia o fata sexy cu tine si faceti sex in 3, iti garantez ca va fi un cadou de neiuitat. Pentru mine a fost laughing