| Monstrul a întrebat:

M-am despartit de prietena mea de cateva zile si vreau sa ii scriu sub geam, pe strada, mare cu spray un mesaj scurt si dragut. Ceva idei?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu e o idee buna! Crezi ca parintii ei au chef sa zugraveasca peretele ca un adolescent nu are lucruri mai utile de facut decat sa le murdareasca locuinta.
In locul parintilor ei i-as contacta pe parintii tai si i-as pune sa plateasca ei zugraveala, Ce faci e infractiune si se numeste "distrugere".

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O, nu, vandalizezi clădirile? :))
Sub geam, fă-i mai bine o serenadă, ori joacă-te pe asfalt, cum s-a jucat el:
http://i.imgur.com/2TGw22J.jpg

| Jipa95 a răspuns:

Sa inteleg ca ea ti-a dat papucii. Pai, nu stiu, ceva in engleza as scrie, gen : i'm still love you / you're my life, iar intr-o parte iti puneai initiala ta.

Bft! big grin

| Kadze a răspuns:

Salut. Eu zic să zici ceva din inima ta, dacă nu un mesaj pe un perete. Mai bine încerci să vorbești cu ea și să ii spui tot ceea ce simți pentru ea, tot ce ai pe inimă. Mult succes, sper să vă impăcați.

| Lillith001 a răspuns:

Hmmm, trebuie să faci asta noaptea când nu sunt mulți oameni, sunt șanse mari să fii săltat pentru vandalism și ca să-i arăți ce i-ai scris trebuie s-o trezești în miezul nopții, lucur care s-ar putea să n-o facă prea fericitălaughing
Însă te poți duce la ea la ușa cu un buchet de flori(nu mulți băieți fac asta) dacă știi ce flori îi plac, și mai bine! Spune-i că pierzând-o ai realizat că e tot ce vrei, că e frumoasă, specială că o iubești...bla bla bla, chestii mega siropoase. Dar înainte să faci asta gândește-te bine dacă ea chiar merită ca tu să faci acest lucru pentru ea(nu vrei să suferi). Multă baftă!