| Florentina_Berrak_1976 a întrebat:

Buna,ma puteti ajuta cu un sfat legat de baieti, ...pai, baiatul pe care il plac cred ca si-a dat seama de asta, insa, niste prieteni de ai lui au observat ca il plac pe X si acei prieteni i-au spus lui x ca-mi place de el. Cum ar trebui sa ma comport in fata lui? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Spune-i ceva de genu:
-Deci stii ca imi place de tine nu-i asa?
Asta il va pune putin in eroare si daca el e baiat adevarat, va sti ce sa-ti spuna.Succeswinking

4 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Situatia e simpla asteapta sa fi abordata de. degeaba iti place de cineva daca nu faci nimic.

| Florentina_Berrak_1976 explică (pentru gabriel87000):

Nu te supara ca te intreb, dar fiind baiat ai putea sa imi spui daca nu ar fi ciudat ca eu sa fac primul pas nu el; si de ce DA sau NU?

| 4Everkid1 a răspuns:

Comporta-te normal... laughing si... daca e ii si poti spune ca nu iti place. de el thinking s (sau depinde la care baiat te referi big grin la cel care il placi sau la celalalt)

| Florentina_Berrak_1976 explică (pentru 4Everkid1):

Pe x il plac NU pe prietenul lui