| BiaSiAtat a întrebat:

Mai de mult eu umblam pe un site cu poze ciu vedetee.Se numea fan... si nu mai stiu.Stiu doar ca continea cuvantul fan.Cine-l ghiceste sau il stie ii dau funda! Va roog ca-s diperat. Fundaaaa! Incercati.Doar va rog incercati si daca credeti ca nu lasati foate acela e! Please! Fundaaa.
:d

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

FanClub, FanRomania...thinking

| AikkoxD a răspuns:

@xCheitaLuminiix - multumesc pentru vot. Stii, aveam si eu intr-un timp site-uri cu poze cu vedete. Si asa aveam numele: fanclub, fanromania, FanArt2009/2010/2011... happy

In orice caz, sper sa gasesti site-ul! happy

| BiaSiAtat explică:

StopLookingAt me nu sunt acele site-uri dar iti dau vot inteligent! Multumesc ca ai incercat.