| Elena_Emilia_2000 a întrebat:

Mai intai ca sa intelegeti va voi povesti putin.Deci am vorbit cu un baiat,imi spunea ca ma place, ca ma iubeste etc..eu nu ii dadeam importanta. apoi dupa ce a incetat sa lupte sa fiu cu el,m-am indragostit eu de el,si am inceput sa-l iubesc! Acum el nu mai vrea sa aiba o relatie cu mine asa cum isi dorea inainte, acum vrau eu...stie ca il iubesc,dar nu mai vrea sa aiba vreo alta legatura cu mine,vrea doar sa fim amici,asa mi-a dat de inteles,dar cateodata imi da de inteles ca ar vrea,imi da sperante si apoi iar dispare,acum isi bate joc de toate.e impreuna cu mule, cateodata ma simt ca eu as putea fi roata de rezerva! il iubesc mult! va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

N-avem ce sa-ti facem.Aici nu ghicim in palma si nici nu facem minuni.

Culmea totusi cum te-ai indragostit de el dupa ce a pierdut orice farama de interes.

E bine totusi ca vrea sa ramaneti amici.
Poate gandeste astfel:Mi-a placut de ea,nu m-a bagat in seama,am luptat dar n-am reusit,acum ma place ea, dupa ce am dat uitarii orice sansa, zice ca ma iubeste, vrea sa fie impreuna cu mine.
Nu-ti suna asa a bataie de joc? Daca chiar te-a placut din suflet si a reusit in final sa uite, tu vii acuma ca sa ce?

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru MidnightR):

Sa-mi indrept greseala!

| RainmakerX a răspuns (pentru MidnightR):

Ai perfecta dreptate! Felicitari pentru felul de a gandi!

15 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Asa se intampla mereu,nu stim ce avem pana nu pierdem.
Nu mai vrea o relatie cu tine,fiindca practic ti-ai batut joc de el,nu ti-a pasat de sentimentele lui.
Acum el isi bate joc de altele,se razbuna,face altora ce i-ai facut si tu lui,vrea sa sufere si altii exact cum a suferit el.
Ce poti face este sa porti o discutie sincera cu el, intreaba-l daca ar vrea sa-ti acorde o noua sansa, sa o luati de la capat intr-un mod mai bun.
Daca raspunsul e nu, eu zic ca ar trebui sa treci mai departe, nu trebuie sa astepti mila sau sa te bage in seama, ai si tu demnitatea ta si nu trebuie sa te rogi de nimeni.

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru KamaSutra):

Multumesc mult!

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru KamaSutra):

Multumesc mult!

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru Elena_Emilia_2000):

I-am zis totul printr-un mesaj! astept raspunsul lui

| KamaSutra a răspuns (pentru Elena_Emilia_2000):

Cu mare placere

| RAY a răspuns:

Eu epun ca neaga ce simt pentru tine, esti sigura ca il placu sau e doar o dorinta acuma cum a fost indiferent cu tine, analizeati mintea mai bine Elena, vb cu tine insuti, ia-ti o glinda si vb cu tine insuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost ar fi sa te mai bage in seama. cat s-a omorat dupa tine nu ai dat 2 bani, acum se intoarce roata. nu stiu de ce dar multa lume face asa si nu inteleg cu "functioneaza" asta laughing

| Romb3r a răspuns:

Asta meriti.Acum simti ce simtea si el inainte.Lasa-l naiba.

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru Romb3r):

Cum sa nu il mai iubesc?

| Romb3r a răspuns (pentru Elena_Emilia_2000):

Incearca sa-ti dai seama de ce nu-l placeai inainte.Nu te mai gandi la el.Fa ceva care sa-ti ocupe timpul liber.Incearca sa-ti dai seama ca nu este singurul baiat de pe pamant, si chiar daca ar fi, n-ai cum sa faci o persoana sa te iubeasca.Cand mai vorbesti cu el trateaza-l ca pe-un singur prieten/cunostinta.Nu-i da impresia ca-l iubeai si acum incerci sa-l uiti.Mult noroc!

| Elena_Emilia_2000 explică:

Cum sa fac sa nu il mai iubesc?

| Misfits a răspuns (pentru Elena_Emilia_2000):

Ia ti un caine in schimb.