| Valutzaa a întrebat:

Maine este ziua unei prietene si as vrea niste statusuri pentru ca tin foarte mult la ea! Multumesc:d

6 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

La multi ani! esti cea mai buna prietena a mea si sper sa ramanem asa tot restul vietii, momentele petrecute cu tine au fost nemaipomenit e sa ai parte de o zi de nastere ca in povesti!

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

-Nu am stiut niciodata sa fac urari de La multi ani in nicio sarbatoare, am stiut in schimb sa beau cu sarbatoritul pana am ramas fara suflare...
-Multa sanatate si La multi ani, sa ai mai multi fani decat dusmani.
-Ma gandesc la tine cu dragoste si iti doresc de ziua ta tot ce iti aduce fericire acum si totdeauna.
-La multi ani, babuto. Vreau sa-ti urez La multi ani si sa-ti spun ca nu esti singura. Daca ai nevoie de cineva, voi fi mereu langa tine.
-O zi de nastere este facuta dintr-un milion de clipe, iar in fiecare clipa sta promisiunea implinirii viselor si planurilor tale speciale… un La multi ani din toata inima!
-O sa-ti trimit cu dragoste mesaje sms cu urari de La multi ani, prietenia noastra inseamna pentru viata mea... cei mai frumosi ani.
-Un La multi ani plin de emotii, iti doresc succes pe toate planurile vietii!
-Iti urez un an plin de S: Sanatate, Sinceritate, Serenitate, Semplicitate… dupa cum vezi, nu am scris "sex"… eu fac urari nu miracole… La multi ani
-Un simplu La multi ani e tot ce iti doresc, in afara de sanatate, fericire si multi bani!
-Sa fii fericita si sa ai parte numai de raze de soare in viata.Un sincer La multi ani!
--De ziua ta, iti daruiesc un buchet de culoare si veselie care sa iti aduca noroc in viata! La multi ani!
Nu mai are sens sa ti le dau si pe restul, le gasesti pe http://status.s7.webhost1.ru/......azii.html. Sper sa-ti foloseasca la ceva;)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai bine o suni sa ii spui la multi ani?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| cristinutza07 a răspuns:

Iti ofer un canicular si sincer la multi ani Q!

| OnutZZaa a răspuns:

A cui ziua smugsmugsmugsmug