| anonim_4396 a întrebat:

Buna:( mie mi-a murit mama intr-un accident de masina acum 6 saptamana si cateodata nu imi vine sa cred ca e moarta si incep sa plang cateodata sunt constienta de ce se intampla :( da cand o vad in poze incep sa ma gandesc la ea si nu pot sa cred ce s-a intamplat :(( ce pot sa fac? eu am 14 ani :( si din cate am inteles ca uni au si alte filmari decat se gasesc pe internet cu accidentu` care ma poate ajuta vreau sa vad mai multe imagini sau filmari
P. S: eu nu am putut sa o vad pe mami moarta pentru ca din cauza la accident ea a fost distrusa:( si nu am vrut sa o vad :( acesta este videoclipu` cu accidentu` http://www.youtube.com/watch?v=GaUhTRvgaC8 pe mama o chema Domnita :( care ma poate ajuta sau care stie sau are filmari de la locul accidentului sa imi zica sa le dau id meu va rog frumos :( mersi

13 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.

| TeIubesccc a răspuns:

Pff sad. Imi pare sincer rau. Nu stiu cum poti suporta. sad
Condoleante! sad

| βeβeℓușa a răspuns:

Off saraca de tine e ceva foarte rau dar Dumnezeu ne scrie soarta. poate ca.nu vroiai cu siguranta sa o pierzi! nimeni si nimic nu poate avea tupeul sa iti zica sa o uiti sadte iubea foarte mult si tu va trebuii sa te gandesti la asta.ea te vegheaza si probabil plange pentru tinecrying condoleante! fii tare stai cu iubitul sa te consoleze nu poti trece peste inteleg chiar daca nu mi s-a intamplat sa stii! mereu te va iubi si va avea grija de tine din ceruri:*:*crying

| βeβeℓușa a răspuns:

Http://agendadeiasi.ro/......video.html sper sa afli mai multee. si te pot ajutadak bagi id :bublee.gumy sau beiiby. love! si despre mama ta Sincere Condoleante Mamei tale Accidentul Mortal a fost condus de un dobitoc Aduti aminte de mama ta de clipele frumoase Cu ea stiu ca ai o lipsa mare in suflet dar trebuie sa uiti Spuneti O rugaciune pentru mama ta si va fi totul in regulaOff saraca de tine e ceva foarte rau dar Dumnezeu ne scrie soarta. poate ca.nu vroiai cu siguranta sa o pierzi! nimeni si nimic nu poate avea tupeul sa iti zica sa o uiti te iubea foarte mult si tu va trebuii sa te gandesti la asta.ea te vegheaza si probabil plange pentru tine condoleante! fii tare stai cu iubitul sa te consoleze nu poti trece peste inteleg chiar daca nu mi s-a intamplat sa stii! mereu te va iubi si va avea grija de tine din ceruri:*:*:(:(

| ShowTim3 a răspuns:

Lasa ca o sa treaca... cauta un baiat happy si stai mai mult cu prietenii, nu te inchide in tine. Cum zice ala de pe discovery "ce nu te omoara te face mai puternic "

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Imi pare rau pentru mama ta. Dumnezeu sa o ierte!
>big grin

| xAL3Xx a răspuns:

Imi pare nespus de rau sad E foarte trist ce s-a intamplat...

| SerbanX a răspuns:

Sincere condoelante sad! Imi pare rau pentru mama ta, sincer eu nu stiu ce m-as face fara mama mea! Condoelante si nu uita : FI TARE!

| Andrei900Boss a răspuns:

Baga din nou video-ul ca a fost sters din Youtube

| NoNameNoName a răspuns:

Sincere condoleanţe! Îmi pare tare rău. Ştiu cum este, şi mi-e mi-au murit persoane chiar foarte dragi care au decedat dar trebuie să fii tare şi să rămâi cu speranţa revederii cu mama ta...

| ANDREADANIELAANDRE a răspuns:

Imi pare fuarte rau esti de varta mea si imi imaginesz cat sufer mama mia are 33 de ani si ia nurit mama acum 6 luni si plange in fiecare zi da tu ca ai 14 ani imi pare sincer rau dar gandeste-te ca este acolo sus si are grija de tine Fi taree

| ANDREADANIELAANDRE a răspuns:

Imi pare fuarte rau esti de varta mea si imi imaginesz cat sufer mama mia are 33 de ani si ia nurit mama acum 6 luni si plange in fiecare zi da tu ca ai 14 ani imi pare sincer rau dar gandeste-te ca este acolo sus si are grija de tine Fi taree

| andrutzaZendi2Bella a răspuns:

Sincere Condoleante Mamei tale Accidentul Mortal a fost condus de un dobitoc Aduti aminte de mama ta de clipele frumoase Cu ea stiu ca ai o lipsa mare in suflet dar trebuie sa uiti Spuneti O rugaciune pentru mama ta si va fi totul in regula Da?happy Haide nu fi laa stiu ca poti! Uita omul in viata trece prin multe Pa Pa fundita?