| Ana0Any a întrebat:

Nu stiti de unde pot lua un program pentru animatzii? Imi trimisese cineva tot de aici un site cu un program pentru poze si datusem de progrm. asta de animatzii si am zis ca il descarc mai tarziu, dar acu' nu-l mai gasesc.Hai va rog, dati-mi si mie un link. FUNDA[scuze categoria]

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce fel de program de animatii? Fi mai explicita! Ce vrei de fapt sa faci cu acel program? Sa modifici poze, sa creezi animeuri... Lasa un PM!

| Ana0Any explică:

Nu mai conteaza, am gasit ceva de genu