| elickmade1991 a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac, sunt impreuna cu o fata de 2 luni, chiar tinem unul la altul si ne este foarte greu sa nu ne vedem, si exista o mare problema, parintii ei sunt foarte rai si ea nu are voie sa aiba prieten. totul a inceput din gluma dar acum nu mai putem unul fara altul. este foarte controlata de parinti si nu are voie sa iasa decat cu fete. ne vedem foarte rar odata la saptamana maxim... cum as putea sa ma ascund cu ea. de parintii ei?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sunt oameni care nu se văd ani întregi, iar tu ai scris că te vezi rar cu ea, o singură dată pe săptămână?
Nu te lua după ce a scris asta de mai sus, dacă o să își mintă părinții că iese în oraș cu fetele și se întâlnește cu tine, iar dacă ei află asta atunci chiar că o să ai probleme mari. De ce să te ascunzi? Mai bine încerci să câștigi simpatia părinților ei.

| Narccii a răspuns:

Mai...Credema eu iti spun ca odata tot o sa afle dar pana atunci...pot sa iti spun un exemlu Sincer Fata cu care esti, sa ii spuna parintilor ca merge cu fetele in oras vrajeli dar depinde acum cati ani are..nah eu am reusit sa ajut o prietena adica sora mea sa se intalneasca cu iubitul ei timp de 2 ani laughing deci poate sa ii spuna ca merge cu altcineva s sa se priceapa sa minta un pic si sa fie cat de cat credibila! Daca nu merge asa Ar trebuie sa ii spuna parintilor ei ca e viata ei si face ce vrea cu ea si ca nu ii pasa oricum de parerea lor deci nah Eu am zis parerea mea sper ca te-am ajutat intr-un fel

| Gabi696969 a răspuns:

De ce nu iesi si tu cu prietenele ei? Asa nu ii va minti pe parinti. Doar va omite o persoana din grup. Si va si vedeti.