| deea1919 a întrebat:

Nu vreau sa credeti ca fac reclama sau ceva, vreau doar o parere despre primul meu capitol scris. Orice critici sunt bine venite. :) www.wattpad.com/story/27356036-liceul-varcolacilor

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai deci... Tu l-ai scris? E super. Chiar e interesant. Mereu m-au incantat cartile cu supranatural. Si, daca mă înscriu pe site, pot sa scriu si eu o carte?

| deea1919 explică (pentru anonim_4396):

Buna, da, daca iti faci cont poti publica si tu. Daca iti faci nu uita sa imi lasi un link de la prima ta carte si imi poti da si un follow si un vot pentru a fi la curent cu ce se mai intampla in carte Abia astept sa iti citesc operele

| anonim_4396 a răspuns (pentru deea1919):

Desigur. Problema e alta... Am început o carte, dar pana acum am scris pe o ciorna, cred. Si am mai multe, adică, scrie untiled 1, parca asa, cum le sterg pe celelalte? Si cum dau vot si follow. Sunt începător si eu... happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, mai am o întrebare, daca nu te superi. Cum schimb coperta cartii? Si daca dau " publica" mai pot scrie alte capitole? Scuze ca iti pun atâtea întrebări, dar chiar îmi place site-ul. happy

| deea1919 explică (pentru anonim_4396):

Hei! Si eu sunt incepator si site-ul e destul de usor de utilizat. Ca sa dai follow trebuie sa intri pe profil di sa apesi pe urmareste, gasesti acolo. Ca sa dai voturi, in timp ce citesti iti apare acolo in josul paginii o steluta si o apesi, sau te intreaba daca iti place ce citesti. Coperta o schimbi dand la editare si ai undeva editare coperta si dupa ce dai publica mai poti scrie alte coperte. Sper ca te am ajutat cumva. Daca nu ai intele, cauta un tutorial pe internet. Succes! :* happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru deea1919):

Mersi mult! happy